Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Moi Ukochani Pisowcy - chcę Wam podziękować!

Zgłoś do moderatora
I jeszcze raz aż do skutku! Żadna z trzech przesłanek wg ust. BFG nie była spełniona do wszczęcia przym. restr.!
Nie mam gorszych kwalifikacji i doświadczenia od szefa BFG czy szefa KNF ( pod względem wiedzy księgowo-finansowej na pewno nie jak również pod względem wiedzy ekonomicznej - moje subiektywne zdanie) - i mówię wyraźnie, że żadna z 3 przesłanek nie była spełniona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I mimo wszystko przebaczam Wam, MOI UKOCHANI PISOWCY - realizując swoje cele polityczne zapomnieliście w tej sytuacji o zwykłych Polakach ( nie wspominając o tym, że zrobiliście to niezgodnie z Prawem ).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.