Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Moi Ukochani Pisowcy - chcę Wam podziękować!

Zgłoś do moderatora
Czubek nie czubek - nie ma znaczenia! Ale to ja jestem po dobrej stronie mocy!
I jeśli dołożę do zwycięstwa choć 1 procent ( a nie jestem sam, jest mnóstwo poszkodowanych zwykłych Polaków, którzy przecież z Leszkiem nie mieli nic wspólnego a też np. złożyli skargi na decyzję BFG do WSA i następnie NSA ) to i tak będę bardzo zadowolony!
A zwycięstwo przyjdzie! Używając przenośni - będzie to droga przez Stalingrad i Kursk ale ostatecznie zdobędziemy Berlin i nastąpią wypłaty odszkodowań - o tym jestem przekonany!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.