PATRZĄC NA ZACHOWANIE KURSU RYNEK BOI SIĘ JAK NIGDY WCZEŚNIEJ,ŻE DO UKŁADU NIE DOJDZIE-BO JAK INACZEJ WYTŁUMACZYĆ TĄ SYTUACJĘ NA PAPIERZE.
poza tym moze być tak,że zainteresowanie papierem dopiero będzie jak przyjdzie info o układzie tj.poniedziałek 23.05.11 i wtedy wystrzeli..........albo
gra pod głosowanie zacznie się może jutro,czwartek................
może
jedno jest pewne dziwne zachowanie jest faktem.
do poniedziałku