nic,czekamy.... nic się nie dzieje,normalnie patrzymy i nic...wogóle...a co tam siedzimy przed kompem ....patrzymy,grymasimy ...........i znów nic się nie dzieje.........normalnie...........ale kużwa do czasu 1,12 po zatwierdzeniu ukladu pokonane w poniedziałek.
patrzymy i widzimy nowe otwarcie spółki nowy trend...............NARESZCIE
parafrazując skecz z kabaretu MACIEJA STUHRA,który przypomniał mi się dziś.
pozdrawiam.......do poniedziałku.