jak rynek chciałby brać to nikt nie powstrzyma kursu kolego-jest podaż i jest pobyt, akcje są warte tyle ile ktoś chce za nie zapłacić.
narazie jest mizernie i tyle.
Ale bedzie pieknie :) bo być musi..ale nie jak ktoś puści ten "pysk" :) ale jak rynek bedzie brał akcje miry :)