Kolego wszystko ladnie pieknie popyt - podaz -zgadzam sie ale dam ci przyklad :jesli jest wciagniety poziom 1,01 i wchodzi na 1,02 a za moment ktos sypie na 1,01 i tak ze dwie takie zmiany to pozniej tzw."zachownie stadne'"doprowadza do tego ze wraz z sypaczem sypie ulica bo zaczyna sie gubic w tym co sie dzieje.Jesli ktos ma w tym interes i srodki do tego mowie o sterowaniu kursem to zaden popyt go nie powstrzyma.Byl ostatnio wyskok do 1,07 i co?!I sprowadzili szybciutko kurs tu gdzie jest.To sa tylko moje domysly ale naprawde od dluzszego czasu tak to wyglada.