Koluniu -On- chodzilo mi o to ze jezeli kurs zaczyna sie obsuwac to zaraz ktos wystawia na K tak jak pisalem "mini pakiecik" zeby go utrzymac na tym poziomie.A jezeli zaczyna wzrastac to zaraz jest na S podobny pakiecik.Czytaj ze zrozumieniem.Nie interesuje mnie ile akcji Miry masz ja wiem ile ja mam.Trzymaja kurs takimi pakietami bo jesli by zaczeli ostrzej grac to zaczely by sie gwaltowne ruchy a chyba narazie tego nie ma w planie.