Nie ma co gdybac-jedno jest pewne ze od dluzszego czasu ktos trzyma "za pysk" kurs na tym poziomie i tyle.Co zaczyna sie osuwac to jakis mini batonik na K i sprawa zalatwiona.Wczoraj to juz bylo widac jak na dloni jak ktos nagle postawil 50K na K po 0,99gr jak mogl poczekac i pewnie by cos wpadlo po 0,98 bo juz zaczynali oddawac.Nie mam pojecia o co tu chodzi ale mysle ze cierpliwi Przez wielkie C beda zadowoleni bo tu naprawde trzeba miec zajebista cierpliwosc.