Zbliżamy się do końca trzeciego kwartału. Moim zdaniem powinny być bardzo dobre wyniki. Na tle spółek paliwowych unimot lśni jak gwiazda. Tylko co się dzieje na rynku że spółki paliwowe są tańsze niż w marcu. Skoro covid nie wpłyną na zyski spółki. Jakie są obawy inwestorów? Cena kursu pod wyniki trzeciego kwartału powinna być dużo wyższa.