Troszkę pojachałeś z naganianiem :))
Co do fabryki fotowoltaiki, to nie budują nowej fabryki, tylko wykorzystają część PZL Sędziszów, gdzie Prezes Sikorski przewodniczy RN. Wyniki Avia Solar w III kw. nie będą jeszcze imponujace - ten projekt dopiero nabiera rozpędu. Ale perspektywy rzeczywiście są obiecujące.
Naprawdę zainteresowanym polecam wywiad z Prezesem:
https://www.sii.org.pl/13870/aktualnosci/aktualnosci/inwestorzy-live-fotowoltaika-w-unimot-moda-czy-realny-biznes-wywiad-z-adamem-sikorskim-prezesem-zarzadu-unimot-sa.html#ak13870