Pamiętajmy ze unimot nie ujal w poprzednim zeznaniu zysku ze sprzedaży paliwa za granicę. Więc ten Q3 powinien być naprawdę dobry do tego dojdą dosc spore zyski z Avia Solar. Juz prezes w ostatniej konferencji zapowiedział ze zysk powinien być przynajmniej jeszcze raz taki niż zakładano. Z mojego punktu widzenia Unimot stoi mocno na rynku. Czekamy cały czas na pierwsze informacje jaki jest progres fabryki paneli ktora zaczeli budować na Podkarpaciu. Pozdrawiam