Moim zdaniem wyniki Unimotu za 3 kwartał będą rekordowe r/r. Dlaczego? Przez pandemię większość ludzi wybrała wakacje w kraju, tak więc Unimot sprzedał dużo więcej paliwa bo zamiast wylotów za granicę Polacy zrobili szturm nad Bałtyk i inne rejony kraju! A odnośnie fotowoltaiki to chyba nie trzeba tłumaczyć. Biznes na lata, własna produkcja paneli, współpraca handlowa i marketingowa z innymi firmami, instalacje dla klienta indywidualnego jak i biznesowego. Silne fundamenty, zdrowa spółka, dobre wskaźniki, ciągy rozwój działalnośc. Spółka dywidendowa, prezes w ramach programu motywacyjnego regularnie skupuje akcje z rynku. Bardzo dobra polityka.