Ameryka znow bije rekordy. Jak spada to kupić i cieszyć się rozwojem. Za chwilę karta wielowalutowa, IKE, IKZE, obligacje, mamy rozpęd w EA, Indonezji, moze za chwilę tez na Wyspach Brytyjskich... Łapki pod dupkę. Mamy wakacje - wydawajcie na glupoty swoje dywidendy. HODL :)