> 100 k obrotu? Ale że dziennie? Dex, parę dni temu pisałeś że masz dodatnie punkty swapowe - czyli robisz ten obrót na EUR/USD? No to CFD EUR/USD w wartości nominalnej > 100k to jest 0,24 lota - czyli depozyt 3400 PLN - np to gigant jesteś! Czy nie rozumiesz o czym piszę? Sięgnij do manuala PR albo wydzwoń oficera prowadzącego, podpowie jakiś okrągły tekst. Firma miała patent na lata 2020-23, ale zarżnęła rynek, odbudowa siły nabywczej klientów trochę potrwa - choc to raczej straty bezpowrotne. Tak dzielnie zdobywa świat a PL to nadal 51% przychodów, dywersyfikuje biznes a CFD to nadal 97,3 % struktury przychodów. Trzymanie kursu wpisami na forum, bez uwzgledniania faktów i logiki nie ma szans. Liczycie na nowych oczadziałych, którzy przejmą gorący kartofel - i to ich trzeba chronić/uświadamiać.