Nie masz pojęcia o czym mówisz. Z karty wielowalutwej i prowizji zarobią na całym świecie tyle co revolut bo mają lepszy marketing. Ike ikze w pl i UK to kolejny kawałek tortu. Czekamy na krach i wtedy zobaczymy jak dywidenda będzie w okolicach 10 zł.