Dokładnie - i dlatego spółka wycofała z oferty klienckiej instalkę MT4 i instalkę xStation - bo systmy instalowane są ciut szybsze niż webowe - i klienci dzięki nim zarabiali. Teraz już nie będą - ale i chętnych na CFD też nie będzie. Ja czytam raporty - wy telegazetę. Farma agencyjnych naganiaczy - jesteście z Krakowa czy z oddziału w Warszawie?