No właśnie wcześniejsze raporty revoluta idealnie pokazują jaki to zysk…praktycznie zerowy. Spółka zarabia przede wszystkim na CFD! Cała reszta jest tylko po to by ktoś się skusił z tych klientów na CFD i to wszystko. Niestety wielu klientów jest jak tutaj piszący - otwierają konta dla zerowej prowizji czy otworzą dla IKE więc stanowią dla spółki głównie koszt- powiększają bazę klientów ale uszczuplają zyski