Fajnie ze się pojawiły znowu stare nicki spadziowe Piksel, Mac vel Max, vel marek czy B(olo i inne nicki... tego samego spadzia co sam sobie odpowiada.
Od 15 zł piszą jaka to zła spolka, że miało nie przejść 22,70 %, spaść na 30 zł, jaka to spolka zła, jak nic nie zarabia, a każdy przebity zysk to oczywiście jednorazowy...
Fajnie, że są ludzie którzy potrafią siedzieć latami na forum i dbać o moje pieniądze, za darmo, bezinteresownie.
Prawda, że robicie to bezinteresownie spadzie?