Forum Forex +Dodaj wątek

Franek do Baxa

Zgłoś do moderatora
Szukam dobrego momentu na pozbycie się franka a dzisiaj skoczył 3 gr to może być to :D wtedy poczekam aż dolec zjedzie poniżej 3,7 i się dopakuje... Co sadzisz o takim rozwiązaniu? Boje się tego ze nie zdążę wyskoczyć zanim nie obniża wartości frania a kasy na dolca nie będę mial dopóki nie sprzedam chf
  • Franek do Baxa Autor: ~jednooki_sniper
  • Re: Franek do Baxa Autor: ~jednooki_sniper
  • Re: Franek Autor: ~BAX
  • Re: Franek Autor: ~bax
  • Re: Franek Autor: ~JP
  • Re: Franek Autor: ~JP
  • Re: Franek Autor: ~jednooki_sniper
  • Re: Franek Autor: ~JP
  • JB Autor: ~BAX
  • Re: JB Autor: ~JP
  • Re: JB Autor: ~bax
  • Re: JB Autor: ~jednooki_sniper
  • Re: JB Autor: ~Izabela
  • Re: JB Autor: ~JP