Kolego sniper, ja jestem na takiej stracie ze trudno cos tu wymyslec, pozostaje czekac. Ale obserwuje caly czas CHF/USD. Jakby nie patrzec dolce dostaly najbradziej po tyłku i zakladam, że w przypadku odbicia walut one pojda w gore nawiecej zwlaszcza ze wybory... Na razie mysle o przeskoczeniu z CHF na USD i moze szyciej odzyskam strate ta droga albo jeszcze powieksze bo i tak moze byc...
SNB cos tam przebakiwal wczoraj, że moga luzowac. Luzuja juz wszyscy oprocz FED ale jak wiszczyl rok temu trader_21 FED tez dolaczy do tego grona i tego sie bardzo obawiam ale mysle ze do wyborow nie beda zbijac dolca, po juz bardzo mozliwe....
A na jakim poziomie zapakowales sie w CHF jesli mozna wiedziec ?