Forum Forex +Dodaj wątek
Ja sprzedawałem dolca za 3,86 więc nawet jakbym teraz odkupił (choć chcę poczekać aż spadnie bardziej) to mam 10 gr zysku, ale nie mam kasy bo franki wcześniej kupiłem i mnie zblokowało :D i taki dylamacik bo na chf mogę się nie doczekać a pociąg z dolcami w końcu odjedzie