Ja sprzedawałem dolca za 3,86 więc nawet jakbym teraz odkupił (choć chcę poczekać aż spadnie bardziej) to mam 10 gr zysku, ale nie mam kasy bo franki wcześniej kupiłem i mnie zblokowało :D i taki dylamacik bo na chf mogę się nie doczekać a pociąg z dolcami w końcu odjedzie