Szukam dobrego momentu na pozbycie się franka a dzisiaj skoczył 3 gr to może być to :D wtedy poczekam aż dolec zjedzie poniżej 3,7 i się dopakuje... Co sadzisz o takim rozwiązaniu? Boje się tego ze nie zdążę wyskoczyć zanim nie obniża wartości frania a kasy na dolca nie będę mial dopóki nie sprzedam chf