Forum Forex +Dodaj wątek
A Ja ciagle mysle o funtach po 5 pln za sztuke.!!!!Mam nadzieje , ze dolec sie ruszy ;za oslabieniem stoja garbate nosy . Pozdrawki dla wszystkich spekulantow i usa za 4;2pln!!!!!!!!!