Forum Forex +Dodaj wątek
nie sprzedaje sie czegos co spada i spada zwlaszcza w zasadzie pod koniec
musi byc odbicie nie 2-3 grosze ale z 7-10 by cos myslec
poszedl jakis tam lekki poploch na rynku a dopiero wyjscie nad 3,9370 w krotkim czasie choc domyka dno i mozliwa 3falkii wzrostowe z tego dna choc do 3,97
http://stooq.pl/q/a/?s=chfpln&i=120&u=14538390
wyjda nad czerwona linie to opor na ok 4zet i to cel