Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,40 zł , zmiana od tamtej pory: 14,09%
Zainteresowałem się firmą w czasie notowań wzrost 12 % obrót 1,4 mln obrotu przeswietlilem CIENIZNA podbitka przed wynikami pewnie marnymi ,Sprawdziłem tranzakcje całe sztaple sprzedaży po 1 -7 szt Sprzedaże seryjne w celu utrzymania kursu , przemielili swe pieniądze spychając co się da ,uciekał jakiś akcjonariusz ,lub szwingiel właściciela PRZEWIĘZLIKOWSKIEGO Nie potrafią zarabiać w uczciwy sposób to jak żuliki kradną przez deinformacje i złodziejską sprzedaż ZAPAMIĘTAĆ I OLAĆ !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU 3,05% 57,50 2021-07-30 16:49:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.