Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  51,00 zł , zmiana od tamtej pory: 18,24%

Re: firma kant

Zgłoś do moderatora
Co Wy tu wypisujecie. W tego typu spółkach ryzyko jest częścią gry.
Ja tu widzę frustrację z powodu straty ( ok, to normalne, nikt nie lubi tracić ) ale trochę klasy można by zachować.
Co do informacji o zgonie, to prawdę mówiąc nie wiem jak to odczytać, przykre, że ktoś stracił życie.... Dziwi mnie jednak to, że reszcie pacjentów lek podaje się nadal. O co chodzi? Tamtym razem była totalna blokada. Ludzie też wychodzili ze spółki ze stratą ale na koniec chyba jednak trochę żałowali.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU 1,01% 60,30 2021-09-27 09:07:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.