Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  52,20 zł , zmiana od tamtej pory: 14,37%

Re: firma kant

Zgłoś do moderatora
Po ilości wpisów ,pseudoelity intelektu i kultury , światowców uważających się chyba za jaśnie oświeconych wiidzę , że odbytnica po moich wpisach jaśnie oświeconym piecze .

A JAK NAZWAĆ PO IMIENIU , NIE UŻYWAJĄC OSTRYCH SFORMUOWAŃ I SŁÓW GDY -
 

- podbitka 12 % przy obrotach 1,5 mln zdołowana , w tym samym dniu operacjami po kilka , kilkanaście akcji . , cel ubranie frajerów
-dzień przed zawieszeniem badań , prezesik upłynnnia swoje akcje w dobrej cenie

JAŚNIE OŚWIECENI USIŁUJĄ UBRAĆ ŚWIŃSTWA W ŁADNE PIÓRKA . CHCĄ OCZAROWAĆ PLEBS PRZEBIJAJĄC SIĘ PSEUDOINTELEKTEM KRASOMUSTWEM KUNSZTEM WYPOWIEDZI .. LECZ HAMSTWO PRZEBIJA W KAŻDEJ WYPOWIEDZI PRZYPUSZCZAM .ŻE SĄ WSPÓAUTORAMI POWYŻSZYCH ŚWIŃSTW UDERZ W STÓŁ NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU -1,65% 59,70 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.