Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,00 zł , zmiana od tamtej pory: 19,40%

Re: firma kant

Zgłoś do moderatora
Synek, ja nie uzywam j. polskiego na codzien pewnie juz dluzej niz ty chodzles do szkol. Potrafie palnac byka .
Jednak od kogos , kto mieszka w Polsce i grafomanii z luboscia po forach , oczekiwalbym mniej plebejskiej skladni ( o tresci nawet nie mowie) . Gumowce to gumowce i trudno z nich zrobic pantofelki. Szczegolnie gdy pantofelki przespalo sie rowniez na biologii.
Cytat z naszego swiatowca: " z zamieszczonych wpisow mam wrazenie" ? to ta nowapcimowa skladnia? babcia mowila " na podstawie zamieszczonych wpisow odnosze wrazenie" geniuszu estrady. Rzeczywiscie klasa wypowiedzi , pokazuje ze to byla jednak klasa technikum rakietowego. Glombusiu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU -1,65% 59,70 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.