Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  53,00 zł , zmiana od tamtej pory: 14,53%

Re: firma kant

Zgłoś do moderatora
Ja sie nie dziwie. Standard.Taki typowy literat z bankiera siedzi w Pcimie i po pcimsku mysli. "czuli pismo nosem, napewno mieli sygnaly". Ludzie zrozumcie . To nie Kacze Doly. Jestescie przez polska rzeczywistosc juz tak skrzywieni, ze nie miesci wam sie w glowach, iz tu na zachodzie cala masa rzeczy funkcjonuje jednak na cywilizowanych ,czytaj. naukowo uzasadnionych i przejrzystych procedur. Siedzi jeden z drugim w jakiejs pipidowie , szpital uniwersytecki widzial moze na filmie a aspiryne myli z penicylina i prezesa z szefem RN ...no ale ma chlop internet to se pisze. Jestem za. Zawsze to lepsze niz ciagac psy za bryka po wsiach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU -1,14% 60,70 2021-09-23 17:04:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.