Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,50 zł , zmiana od tamtej pory: -16,10%

Enter cały czas lata i ma pełne obłożenie !!!!

Zgłoś do moderatora
Enter lata cały czas więc nie piszecie bzdury sam osobiście leciałem enterem 6 razy w 2020 roku i nawet w grudniu wszystkie samoloty pełne.
Ferment sieją tylko osoby, które za szczyt marzeń uważają Bałtyk i to poza sezonem i wierzące w covid i szczepionki za które nikt nie ponosi odpowiedzialności. Tylko nie rozumiem dlaczego te same osoby tak chętnie latają po biedronkach i innych otwartych sklepach, oraz kościołach czyżby tam już nie było covidu ???
Totalna porażka jak ludzie dają sobie wodę z mózgu robić !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 1,57% 32,30 2021-09-28 15:20:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.