Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,60 zł , zmiana od tamtej pory: -9,29%

Re: Enter cały czas lata i ma pełne obłożenie !!!!

Zgłoś do moderatora
Autor: ~TC [94.172.175.*] 2021-01-23 11:35

I co chcesz przez to powiedzieć ha ha ha lot to bankrut i wszystkiego się chwyci teraz tylko zapomniałeś dodać, że to tylko 1 samolot, który nie zarobi nawet na siebie przy 2 kursach w tygodniu !!! Popatrz dzieciaku ile razy ENTER lata do Zanzibaru itd. Porażka jak ktoś nie ma pojęcia i się chce wypowiadać lub znajdzie coś i nie poczyta dokładnie, że to tylko na parę miesięcy ale już nie wnika dlaczego !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -1,48% 33,20 2021-10-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.