Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,60 zł , zmiana od tamtej pory: -11,48%

Re: Enter cały czas lata i ma pełne obłożenie !!!!

Zgłoś do moderatora
Lataja ale zobacz za jaka cene!!! Bilety sa promocyjne. Czyli traca! Zrozum to! Jesli ktos bierze pozyczke to dlatego ze ja potrzebuje. Pomysl na swoim przykladzie. Ja nie potrzebuhe pozyczki wiec nie biore!!! Enter byl jak rainbow dopompowany! Obserwowales ze kursy byly sztucznie podtrzymywane i pompowane. Teraz ktos pomyslal juz na enterze nie zarobie moze czas na cos innego! Wiec sie ludzie pozbywaja. Ulica i leszcze wychodza bo spekula za bardzo sie bawila. Swoja droga spekula jest glupia a mysli ze madra! Wiesz dlaczego glupia bo wyrzuca z pokladu leszczy i ulice. Teraz spekula bedzie sie sama zagryzac hahahahaha. Pozdrawiam pewnego goscia od spekuly! ostatnio jak gral to ja posuwalem jego zone! goscie mysla o kasie a zony o kuta....e!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -1,22% 32,40 2021-10-28 12:34:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.