Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,00 zł , zmiana od tamtej pory: -5,42%

Re: Enter cały czas lata i ma pełne obłożenie !!!!

Zgłoś do moderatora
Autor: ~Tomi [79.186.123.*] 2021-01-22 10:45

ha ha ha gdzie leciałeś i kiedy ? bajkopisarzu !!! kurde przez ostatnie 10 lat marzę o takim obłożeniu jak piszesz !!! Niestety tylko raz udało mi się lecieć w 2016 r kiedy to było około 80 % obłożenia samolotu czarterowego. W grudniu entery po 2 latały do Egiptu i oba pełne w odstępach 0,5 h. Twoje wypociny są jak uzasadnienia sądowe pisane przez kasty zaprzeczające dowodom!!!!
Może ty zabawkami się jeszcze bawisz i rodzice cię dalej okłamują, że mikołaj prezenty ci przyniósł!!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 2,56% 34,05 2021-10-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.