Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,50 zł , zmiana od tamtej pory: -8,77%

Re: Enter cały czas lata i ma pełne obłożenie !!!!

Zgłoś do moderatora
Lata z pełnym obłożeniem i też zdarzają się rejsy na poziomie 50%. Niestety lotów jest mało. Z samych Katowic w tygodniu jest z 6 rejsów. Z Warszawy o parę rejsów więcej. Z Poznania tylko Egipt lata i jakiś lot do Egiptu z Gdańska. Z Wrocławia nie ma praktycznie lotów. Siatka na luty jest wykorzystana w 1/3 w porównaniu do ubiegłego roku. Oby sezon wakacyjny był na poziomie z 2020 a nie gorszy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -2,63% 33,30 2021-10-25 15:49:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.