wszystko ok i pod kontrola ale tylko jesli nie ruszy rynek zarowno linii czarnej to 50fb
a przede wszystkim linni kanalu kolor czerwony
wtedy szansa na wzrosty jest
a na jutro wyglada to troszke ryzykownie i w sumie przed fedem pozycjonowanie jest niebezpieczne bo z fedem jak z draghim bywa roznie choc dalej zakladam ze kanal na eur/dol 1,10-1,12 bedzie nie tkniety ale tylko zakladam
http://stooq.pl/q/a/?s=usdpln&i=360&u=14538390
wzrostowo to dopiero 3,95 jakas szansa na powrot do wzrostow czyli na dzis to dluga droga bo nizej 3,86 na teraz