Jeszcze nie zauważyliście kiedy wszystko jest ok waluta w ramach trendu idzie bax melduje sie co 30min na forum.Kiedy spada kupuje kilkukrotnie coraz taniej i zawsze zadowolony.Sa 2 opcje albo czaruje albo handluje nie swoja kasa.Rozumiem ze nie da sie przewidziec wszytkiego. Nie mam nic do czlowieka (jego kreski sa przydatne) ale nie traktujcie go jak wyroczni bo wszystko co tu piszemy jest na zasadzie przewidywania.Najwazniejsze to ufac sobie bo inwestujemy swoja kase i jak stracimy to swoje dlatego tez analitycy sa dla mnie zlem i kazdy kto swoja kasa nie handluje.Dziekuje dobranoc