Forum Forex +Dodaj wątek

Re: dolary wsparcia a jutro fed

Zgłoś do moderatora
bo nie zapamietujesz
pisalem wczesniej wyjsc nad 38fb to cel 1szy potem juz linia czerwona cel 2
http://stooq.pl/q/a/?s=usdpln&i=120&u=14538390