Forum Forex +Dodaj wątek

Re: edek wykres

Zgłoś do moderatora
a na edku troszke mnie dzis wycieli ale do przezycia bo juz daja cofki po 30 pipow po wybiciu kolejnych szczycxikow wiec jeszcze ze 2 razy i bede na zero
poki \zielona trzyma to spokojnie jak na wojnie
http://stooq.pl/q/a/?s=eurusd&i=240&u=14538390