Forum Forex +Dodaj wątek

Re: co z tym dolarem?? BAX?

Zgłoś do moderatora
Mam pytanie , jak uwazacie czy dolar bedzie dalej tracił na wartosci do złotego czy bedzie w najblizszym czasie korekta????