Forum Forex +Dodaj wątek

Re: dolary wsparcia a jutro fed

Zgłoś do moderatora
jJak mozesz jeszcze te cele :) skad wziales cel 3,8850 a potem piszesz o 3.9930 ??:) co takiego masz w tym miejscu ze cel sie robi sporo wyzej jak to jeszcze zrozumie łatwiej bd mi szlo z pozycjami bo fale sie w sumie nie ałozyły jeszcze i nie wybilo 3.8940 tylko zawrocilo wiec moze byc teraz i 3.81