Człowieku daj spokój z tym arkuszem zleceń.
ilości ukryte nie ukazują się na arkuszu zleceń ,lub uaktywniają sie po kupnie.
Ten co chce kupić , kupuje z paczki po prawej stronie , tak jak to było dziś.
Tylko sternik fikcyjne ustawia sie na kupnie i na sprzedaży
Więc nie męcz się