Dnia 2016-08-22 o godz. 15:48 ~wykres napisał(a):
> witamy znów 2,29...
>
> i tylko grosik do 2,28...
>
> co dalej, skoro chętnych na walor nie ma?...
>
> http://gragieldowa.pl/spolka_arkusz_zl/spolka/abc
>
> został jeden podawacz tlenu...
Zaraz bedą usredniac i marzyc o dywidendzie nawet dwadziescia procent . czyzby czekalo nas dwa zlocisze hmhmhm mysle ze bedzie