Dnia 2016-08-22 o godz. 15:59 ~juras0007 napisał(a):
> Zaraz bedą usredniac i marzyc o dywidendzie nawet dwadziescia procent . czyzby czekalo nas dwa zlocisze hmhmhm mysle ze bedzie
juras,
dziś nasi adwersarze umilkli...
a te dwa zeta to myslisz, ze będzie za dwie akcje czy więcej... ;)
bo jasiowi dywidenda procentowo by urosła... ;)