Prezes pisze że niski kurs akcji przeszkadza w negocjacjach
a wy go dołujecie co za ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Po co to kupujecie ?? chyba tylko po to żeby zaszkodzić spółce
Jak w tym kraju ma być dobrze jak każdy widzi czubek własnego nosa!!!!!!!!!!!!