Powiem tak , widzieliscie co działo sie na fluidzie przez długi czas , zbieranie zbieranie , blokowanie , kazda próba wybicia zdołowana ,plucie na firme wręcz, tez wydawąło sie ze nie ma szans na wybicie , ktos zebrał wystarczajaco duzo i posżło
nastepne pmi , wybicie ale ktos nie zdazył zebrac wystarczajac duzo , przychodza infa codziennie o nowych duzych zamówieniach i co , kurs podskakuje i jest natychmiast usadzony , to nic ze pmi jest juz po wybiciu , moim zdaniem jesli tu ktos odpowiednio duzo nazbiera , wtedy kurs pójdzie równiez o wiele wyzej , prawdopodobnie w okolicach wyników za 1 kwartał , kiedy spólka pokaże ile zarobiła ,
z depem jest podobnie duzo takich drobnych spekulantó którzy zarobia te pare groszy i wyrzucaja i potem ni emaja innej roboty tylko siedza na forum zeby sie dowartosciowac
przyjdzie czas to pojdzie w góre , to ze ktos zasypał po pozytywnym infie jest tylko na plus , była okazja dobrac jeszcze
a ci dumni spekulanci którzy mówia ze oni nie inwestuja tylko graja na giełdzie niech zarabiaja na te opony 14 :):):) bo widac sa strasznie mocni finansowo ze jezdza starym gratem , bo takie były w latach 90tych hahaha
o tyle powiem