Dnia 2013-03-02 o godz. 21:30 ~laptop napisał(a):
> spoko ff przemielony więc papier w mocnych rękach
> pozostanie !!!
W mocnych ?
Czyli co?
W twoich?:))))
Sorry ale te forum jest takie zabawne ,że nie potrafię sobie odpuścić żartów i sarkazmów.
W całym swoim życiu nie spotkałem tylu idiotów co tu na tym forum w ciągu paru tygodni .
Szok!!!!