Ewidetnie celowe zanizanie ! widac to bylo co działo sie po 17.15. Ale to dobrzer wrozy na najblizsze tygodnie ! mysle ze w przyszłym tyg przebijemy 50 gr ! Kurs spadnie zapewne o 7 gr przy tym wolumenie plus zanizeniu na koniec o 3-4 gr oznacza ze duzo groszołapow sie wyyspało sporo ubrali i odkupili nizej... !