Dnia 2013-03-01 o godz. 17:24 ~edziu napisał(a):
> Ewidetnie celowe zanizanie ! widac to bylo co działo sie po
> 17.15. Ale to dobrzer wrozy na najblizsze tygodnie ! mysle
> ze w przyszłym tyg przebijemy 50 gr ! Kurs spadnie zapewne
> o 7 gr przy tym wolumenie plus zanizeniu na koniec o 3-4 gr
> oznacza ze duzo groszołapow sie wyyspało sporo ubrali i
> odkupili nizej... !
jesteś lepszy od W. Buffetta:))))