Drugi raz po dobrym infie trzepanie i to spore to fakt. Jednak zastanawiam sie ile naprawde akcji sie przemielilo bo przy takim wolumenie to moze byc np 1/3 akcji sprzedawanych i kupowanych na okraglo. I jeszcze jedno = myslalem ,ze glupszego forum od PSW Capital nie ma a jednak mylilem sie.