• Re: rok temu dałem się nabrać Autor: ~wykres [78.28.38.*]
    Dnia 2016-05-04 o godz. 10:07 ~n3x napisał(a):
    > raczej ad misericordiam abyś przestał się zapętlać

    n3x, naprawdę chcesz bawić w te pyskówki?
    serio i grzecznie pytam
  • Re: rok temu dałem się nabrać Autor: ~wykres [78.28.38.*]
    http://gragieldowa.pl/spolka_arkusz_zl/spolka/abc

    wciąż sa tłumy chetnych do zakupów...
    i to na każdej półce!

    jasio z trzepakowymi kumplami wystawił zlecenia kupna za kieszonkowe!

    na mci też cienko...

  • Re: rok temu dałem się nabrać Autor: ~wykres [87.104.16.*]
    Ja jednak sądzę, że do końca roku kurs pójdzie ostro w górę, a niektórym z tego forum trzeba będzie podawać tlen, jak zobaczą notowania :)
  • Re: rok temu dałem się nabrać Autor: ~ona_talia [164.126.193.*]
    Im gorzej z datą, tym więcej pojawia się naganiaczy na kupno i podszywaczy pod wykresa.

  • Re: rok temu dałem się nabrać Autor: ~wykres [87.104.16.*]
    Dnia 2016-05-04 o godz. 13:15 ~ona_talia napisał(a):
    > Im gorzej z datą, tym więcej pojawia się naganiaczy na kupno i podszywaczy pod wykresa.
    >

    W którym miejscu jest gorzej ? W tym że firma zarabia pieniądze ? Spójrz na inne gnioty, które przynoszą straty a kursy podbijane przez spekułę. Tak jak pisałem wcześniej, jest to spółka dla cierpliwych, a nie dla tych którzy liczą na cuda w ciągu jednego miesiąca.
  • Re: rok temu dałem się nabrać Autor: ~wykres [78.28.38.*]
    miły podszywaczu pod mego nicka - ja ci odpowiem:
    - spójrz na wolumen
    - spójrz na wykresy dzienne
    - obserwuj transakcje, jakie po sobie następują
    - wyciągnij wnioski, jeśli potrafisz...

    piszesz o innych gniotach pompowanych przez spekułę, a nie widzisz daty pompowanej przez drobnych spekulancików

    może dlatego, ze jesteś jednym z nich i dlatego tak naganiasz?...

    a skoro uważasz, że jest to spółka dla cierpliwych, więc cierpliwie czekaj na swój zysk i nie reaguj co najmniej zniecierpliwieniem na posty innych...
  • Re: rok temu dałem się nabrać Autor: ~gienio [94.254.161.*]
    Ja bym zauważył że im mniej sprzedających tym więcej wpisów wykresa.
    No i wykres piszący z różnych ip, to ciekawostka.
    Chociaż skoro pisze pod różnymi nickami to dlaczego nie ip
  • Re: rok temu dałem się nabrać Autor: ~wykres [78.28.38.*]
    masz rację,gieniu, to faktycznie ciekawostka, że niektóry sfustrowani posiadacze daty różne rzeczy tu widzą i piszą, nawet pod moim nickiem...
    pewnie zazdrościsz, ze nikt nie podszywa się pod ciebie...
    widocznie za nieciekawie piszesz...
    no, ale ty jesteś bardziej specjalista od wykresa niż od daty...

    ale mnie to akurat nie przeszkadza - na niepłynnej dacie jest nudno, wiem te posty daja darmowa uciechę

    a czy mniej sprzedających?... - no tak, ty widzisz coraz więcej i coraz drożej kupujących...

    nie szkodzi, ważne, ze masz skuteczny sposób na samopocieszanie
  • Re: rok temu dałem się nabrać Autor: ~gienio [94.254.161.*]
    "masz rację,gieniu, to faktycznie ciekawostka, że niektóry sfustrowani posiadacze daty różne rzeczy tu widzą i piszą, nawet pod moim nickiem..."

    Ponieważ najwięcej jest twoich wpisów "sfrustrowanego posiadacza Daty" to gratuluję ci dobrej inwestycji w bardzo dobre akcje Daty
  • Re: rok temu dałem się nabrać Autor: ~wykres [78.28.38.*]
    Dnia 2016-05-04 o godz. 16:09 ~gienio napisał(a):
    > "masz rację,gieniu, to faktycznie ciekawostka, że niektóry sfustrowani posiadacze daty różne rzeczy tu widzą i piszą, nawet pod moim nickiem..."
    >
    > Ponieważ najwięcej jest twoich wpisów "sfrustrowanego posiadacza Daty" to gratuluję ci dobrej inwestycji w bardzo dobre akcje Daty

    tiaa...
    twoja logika jest z gatunku takiego: 
    pies jest ssakiem, kot jest ssakiem, więc pies jest kotem...
    trudno, niektórzy tak mają...
    ja jednak nie odwzajemnię ci gratulacji, ale doceniam twe starania o podwyższenie poziomu dowcipu

    ale zanim coś napiszesz, sprawdzaj znaczenie słów, bo pokazałeś, że nie znasz znaczenia słowa "sfustrowany"

    pomijam już twoją infantylną konfabulację (bo nie wiesz i wiedzieć nie będziesz, kiedy i czy mam akcje daty), ale konfabuluj dalej...
  • Re: rok temu dałem się nabrać Autor: ~reda [164.126.81.*]
    Wszyscy narzekający na wykresa udają, jakby był popyt na abcd. A prawda jest taka, jak opisuje wykres. Nie ma chętnych abcd. Specjalnie od wielu sesji obserwuję otwarcia i zakończenia sesji. I jest dokładnie tak, jak wykres opisuje. Ktoś bawi się z akcjonariatem cały czas. Bo co to jest, jak nie pogrywanie z drobnymi akcjonariuszami, to kolejne rozpoczynanie sesji dychą akcji jak dziś czy zamykanie sesji podbijaniem kursu pięćdziesiątką akcji?
  • Re: rok temu dałem się nabrać Autor: ~wykres [78.28.35.*]
    na razie znów jakiś drobny bawi się w przekładanie akcji z kieszeni do kieszeni na grosikowej różnicy...
[x]
ABCDATA 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.